O nas

 

Witamy
Salon Włoski i Styl to miejsce w którym łączymy pasje do stylizacji włosów z pielęgnacją skóry, twarzy oraz zabiegi na ciało.

Współpracujemy z fryzjerką marką Kemon,  która jest wiodącym producentem  na włoskim rynku. Zapraszamy więc do skorzystania ze strzyżeń klasycznych jak i fantazyjnych oraz strzyżeń męskich i dziecięcych. Dodatkowo wykonujemy wszelkiego rodzaju koloryzacje czy baleyage, zabiegi pielęgnacyjne i wzmacniające włosy oraz skórę głowy.

A skoro możemy zaoferować państwu wysokiej klasy wszelkiego rodzaju usługi fryzjerskie to nie możemy zapomnieć o zabiegach kosmetycznych. Proponujemy zagęszczenie i przedłużanie rzęs metoda 1:1,  zabiegi na twarz i ciało miedzy innymi microdermabrazja, sonoforeza, zabiegi oczyszczania, kawitacja, kwasy oraz  maski, wszystkie te zabiegi wykonujemy na kosmetykach wysokiej klasy firmy Purles oraz Ilcshi. Dodatkowo proponujemy zabiegi depilacji oraz hennę czy regulacje brwi.

Zapraszamy tez na manicure Spa jak również pedicure Spa klasyczne i biologiczne oraz malowanie paznokci metodą  hybrydową,i suepr trzymający sie na płytce paznokcia lakier Vinylux.

Dlatego z pewną odpowiedzialnością zapraszamy aby mogli państwo sprawdzić Naszą Jakość.

 

Loading
UA-37574594-1